GAYMAP

gaymap

V listopadu to bude rok, kdy značka TUTADY vstoupila na český trh. TUTADY se stala symbolem originality a díky moderním technologiím i kvalitní ruční práci okouzlila svými motýlky z pryskyřice. Za značkou stojí grafik a designer David Pöllner. „Jsem velmi rád, že si naše produkty oblíbili lidé napříč generacemi i stylem.“ Jejich motýlky najdete v šatníku studentů, architektů, významných podnikatelů i skotské šlechty.“

Motýlky jsou vyráběny z přírodních materiálů a jeden dokonce i z 24 karátového zlata. Značka pracuje s kvalitními materiály české výroby, které zákazníci oceňují. „Vývoj celého konceptu trval více než rok. Vyzkoušeli stovky rostlin, dřev, kamenů i minerálů než vytvořili finální kolekci, kterou aktuálně najdete na webu tutady.cz. Jen při vzniku motýlku Solaris, který je ideálním doplňkem pro modrý oblek, vyzkoušeli na 16 druhů orchidejí, než dosáhli toho správného citrínového nádechu, po kterém toužili.

Motýlky Vás dozajista okouzlí a jak dodává David Kodera, druhý muž značky TUTADY: „Vždy to bude značka originálu a jedinečných kusů. I v budoucna chceme vytvářet naše produkty jen v malých sériích, které si najdou cestu k výjimečným lidem.“ Kromě motýlků se značka zabývá i dalšími módními doplňky. Na stránce, která slouží i jako e-shop, si zákaznicí kromě motýlků mohou vybrat z řady kapesníčků do saka i manžetových knoflíčků. V budoucnu se chce značka zaměřit na výrobu ručně malovaných hedvábných kapesníčků a výroby psacích per.


tutady_mapa